Hvordan begynner man på skolen?
Anna Fiske ; Anna Fiske (Illustratør)
«Dette er en raus bok. Varm. Midt i blinken, vil jeg si, for den som snart skal begynne på skolen.»
- Vår pris
- 299,-
- Spar
- 30,-
Veil. pris: 329,-
(Innbundet)
Fri frakt!
Leveringstid:
Sendes innen 3 virkedager
Veil. pris: 329,-
(Innbundet)
Fri frakt!
Leveringstid:
Sendes innen 3 virkedager
Å begynne på skolen er en stor begivenhet i barnas liv. Mye skal mestres, både praktisk, sosialt og følelsesmessig, og det er lett å føle seg overveldet. Hva skal man ha i sekken? Hvor lenge må man sitte stille? Hva skjer egentlig i friminuttene?
Anna Fiske høstet strålende anmeldelser for Hvordan lager man en baby?, og i denne beslektede boka gjør hun det hun kan aller best: snakker til barna på barnas premisser.
Et must for alle førskolebarn!
- FAKTA
-
Utgitt:
2020
Forlag: Cappelen Damm
Innbinding: Innbundet
Språk: Norsk Bokmål
Sider: 66
ISBN: 9788202658717
Utgave: 1. utg.
Alder: Barn 3-6 Barn 6-9
Format: 29 x 22 cm
Nr: 8166099
- KATEGORIER:
- SERIE:
- VURDERING
-
Gi vurdering
Les vurderinger
«Dette er en raus bok. Varm. Midt i blinken, vil jeg si, for den som snart skal begynne på skolen.»
«Hvordan begynner man på skolen? er en konkret affære med en umiskjennelig og kunstnerisk sterk signatur. Språket er konsist, utenomsnakk droppes (...) Fiskes illustrasjoner er en glede. Både sjanglete og stramme, lekne og varierte.»
«Anna Fiske har laget den ultimate skolestartboken for både barn og foreldre. Det er fascinerende hvordan Anna Fiske lykkes med å tegne en mangfoldig mosaikk av mennesketyper med sin enkle, men uttrykksfulle strek.»