Meny

W for walkover

; Camilla Eikeland-Sundnes (Oversetter)

Serie: Kinsey Millhone 23

Ny bok fra den internasjonale krimdronningen

Kinsey Millhone er glad i orden, regler, ryddighet og rutine. Men når en hjemløs mann blir funnet død på stranda med navnet hennes skriblet på en lapp, forener hun krefter med tre av de hjemløse vennene hans for å finne ut hva som har skjedd. Les mer
Vår pris
179,-

(Paperback)
Leveringstid: Ikke i salg

Paperback
Paperback
Vår pris: 179,-

(Paperback)
Leveringstid: Ikke i salg

Ny bok fra den internasjonale krimdronningen

Kinsey Millhone er glad i orden, regler, ryddighet og rutine. Men når en hjemløs mann blir funnet død på stranda med navnet hennes skriblet på en lapp, forener hun krefter med tre av de hjemløse vennene hans for å finne ut hva som har skjedd. Når det så viser seg at den døde mannen etterlater seg 600 000 dollar, og at han har testamentert hele formuen til Kinsey og etterlat sine tre barn uten noen ting, begynner situasjonen å tilspisse seg.

Samtidig blir en privat etterforsker med tvilsomt rykte funnet død etter å ha forsøkt å presse en suspekt forsker for penger. Gradvis blir det klart at det er en forbindelse mellom de to sakene.
FAKTA
Utgitt:
Forlag: Tiden
Innbinding: Paperback
Språk: Norsk Bokmål
Sider: 493
ISBN: 9788210054402
Utgave: 2. utg.
Orig.tittel: W is for wasted
Format: 19 x 12 cm
KATEGORIER:

Bla i alle kategorier

SERIE:
VURDERING
Gi vurdering
Les vurderinger