Meny
 
Final Word - 
      Liza Marklund

Final Word

Scandinavia's Queen of Crime returns with the final Annika Bengtzon novel, perfect for fans of Camilla Lackberg, Jo Nesbo and Karin Slaughter. Les mer
Vår pris
155,-

(Paperback)
Leveringstid: Usikker levering*
*Vi bestiller varen fra forlag i utlandet. Dersom varen finnes, sender vi den så snart vi får den til lager

Paperback
Legg i
Paperback
Legg i
Vår pris: 155,-

(Paperback)
Leveringstid: Usikker levering*
*Vi bestiller varen fra forlag i utlandet. Dersom varen finnes, sender vi den så snart vi får den til lager

Scandinavia's Queen of Crime returns with the final Annika Bengtzon novel, perfect for fans of Camilla Lackberg, Jo Nesbo and Karin Slaughter.
FAKTA
Utgitt:
Forlag: Corgi Books
Innbinding: Paperback
Språk: Engelsk
Sider: 384
ISBN: 9780552170970
Format: 20 x 13 cm
KATEGORIER:

Bla i alle kategorier

VURDERING
Gi vurdering
Les vurderinger
Liza Marklund is an author, publisher, journalist, columnist, and goodwill ambassador for UNICEF. Her crime novels featuring the relentless reporter Annika Bengtzon instantly became an international hit, and Marklund's books have sold 12 million copies in 30 languages to date.

http://www.lizamarklund.com/