Min side Kundeservice Bli medlem

Nightingales at War

(Nightingales 6)

Wartime at the Nightingale Hospital - perfect for fans of Call the Midwife. Les mer

131,-
Paperback
Sendes innen 7 virkedager

Logg inn for å se din bonus

Wartime at the Nightingale Hospital - perfect for fans of Call the Midwife.

Detaljer

Forlag
Arrow Books Ltd
Innbinding
Paperback
Språk
Engelsk
Sider
432
ISBN
9780099599579
Utgivelsesår
2015
Format
20 x 13 cm

Om forfatteren

Donna Douglas lives in York with her husband and family. When she is not busy writing, she is generally reading, watching Netflix documentaries or drinking cocktails. Sometimes all at the same time.

Medlemmers vurdering

Oppdag mer

Bøker som ligner på Nightingales at War:

Se flere

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv