Velg blant 6 millioner
      titler

Det lønner seg å være medlem!
Som medlem i Bokklubben får du 15-50% rabatt på en rekke kulturtilbud i hele landet. Bokklubben samarbeider med en rekke kulturinstitusjoner i hele landet som gir medlemmer i Bokklubben rabatter (se listen nedenfor). Enkelte av institusjonene gir rabatt på alle sine forestillinger (f.eks Riksteateret), mens andre gir på enkeltforestillinger. Følg med på kultursidene for informasjon.

Slik gjør du for å få 15-50% rabatt:

  • Ved bestilling av billetter henviser du til Bokklubbavtalen. Vær oppmerksom på at ved en del kulturinstitusjoner vil du ikke kunne bestille billetter med Bokklubbrabatt på nettet, men bestille direkte på telefon.
  • Når du henter billettene bruk din mobil og vis medlemskortet som ligger på Din side , eller ta med siste medlemsblad.
  • Rabatten gjelder normalt for inntil 4 billetter dersom ikke annet er nevnt.
  • For å få rabatt hos Riksteateret bruker du koden «RTpartner». Du vil da få 20 % rabatt på inntil 4 billetter.

Vi samarbeider med:

  • Riksteateret www.riksteatret.no (alle forestillinger)
  • Kringkastingsorkesteret www.nrk.no/kork (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Oslo Nye Teater www.oslonye.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene) 
  • Bokhotellet Lyngørporten www.bokhotellet.no - opptil 50 % rabatt på overnatting
  • Norsk litteraturfestival Lillehammer www.litteraturfestival.no (enkteltarrangementer,  annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Nobels Fredssenter www.nobelsfredssenter.no (alle utstillinger)
  • Inspiratour www.inspiratour.com (på enkeltreiser, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Nationaltheateret www.nationaltheatret.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Hålogaland Teater www.ht.tr.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Oslo-Filharmonien www.oslofilharmonien.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Nordnorsk opera- og symfoniorkester www.noso.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Kirkemusikkfestivalen www.kirkemusikkfestivalen.no (alle konserter)
  • Carte Blanche: www.ncb.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Nordland Teater www.nordlandteater.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Kapittel  (Stavanger internasjonale festival for litteratur og ytringsfrihet) www.stavanger-kulturhus.no/kapittel (enkeltarrangementer og festivalpass)
  • Teater Innlandet www.teaterinnlandet.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Agder Teater www.agderteater.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene) 
  • Black Box teater www.blackbox.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)
  • Victoria Productions www.victorias.no (på enkeltforestillinger, annonseres i nyhetsbrev og på kultursidene)