Det rykende timeglasset
279,- Spar: 35,-
Logg inn for å se din bonus
Spennende fantasy!
Det onde selskapet Sørgesangerne truer hele samfunnet i Lundinor. Ivy og Seb Sparrow er den eneste som kan stoppe dem. Spennende sluke-fantasy!
Ivy og Seb er tilbake i den fortryllede undergrunnsbyen Lundinor, der helt vanlige gjenstander har veldig uvanlige egenskaper. Men de oppdager fort at byen de ankommer ikke er den samme som de forlot etter eventyrene i ‘Den skjeve mynten’: De brosteinsbelagte gatene har blitt forvandlet til frodige, grønne områder, og en jungel av vårblomster bukter seg mellom de uvanlige butikkene. Det ser ut som alt er vel i Lundinor.
Mørket truer
Like under den livlige overflaten truer mørke krefter, og uvanlige handelsfolk har begynt å bli urolige. Ivy og Seb vikles snart inn i en farlig kabal som kan dømme alle uvanlige til en katastrofal skjebne ... Klarer søsknene å sette en stopper for Dirge-bandens onde planer? Ved hjelp av den ekstraordinære vennen Valian og noen eksepsjonelt uvanlige gjenstander, tar søsknene opp kampen mot de onde kreftene som blomstrer i Londons undergrunn.
Jennifer Bells serie fra Londons underverden har bergtatt lesere i mange land. Dette er bøker som gir leseglede!
Detaljer
- Forlag
- Aschehoug
- Innbinding
- Innbundet
- Språk
- Bokmål
- Sider
- 357
- ISBN
- 9788203263446
- Utgave
- 1. utg.
- Utgivelsesår
- 2018
- Originaltittel
- The smoking hourglass
- Format
- 21 x 14 cm
- Nr
- 8123896
- Serie
-
De uvanlige 2