Meny
Fjellet som brenner - Tor Åge Bringsværd

Fjellet som brenner

; Haakon Lie (Illustratør)

Fjellet som brenner er den sjette boka i Tor Åge Bringsværds spennende lettlestserie om ulvegutten Tal og mammutjenta Nea.

Tal, Nea og sabeltigeren Shita har reist fra Seløya og er på vei videre langs kysten da de hører noen rare lyder fra fjellet bak dem. Les mer
Vår pris
181,-
Spar
18,-

Veil. pris: 199,-  (Innbundet)
Leveringstid: Sendes innen 3 virkedager

Innbundet
Legg i
Innbundet
Legg i
Vår pris: 181,-
Spar: 18,-

Veil. pris: 199,-  (Innbundet)
Leveringstid: Sendes innen 3 virkedager

Fjellet som brenner er den sjette boka i Tor Åge Bringsværds spennende lettlestserie om ulvegutten Tal og mammutjenta Nea.

Tal, Nea og sabeltigeren Shita har reist fra Seløya og er på vei videre langs kysten da de hører noen rare lyder fra fjellet bak dem. Det høres ut som om fjellet har vondt i magen! De begynner å klatre opp for å sjekke hva det kan være, men på veien møter de flokker av dyr i full fart på vei ned fjellet. Dyrene flykter i panikk! Så skjer det - brennende steiner og flytende ild spruter ut fra fjellet, og det er bare en ting å gjøre: Flykte!

Det er stor dramatikk i Tor Åge Bringsværds lettlestbøker, og Haakon Lies fargerike og sprelske illustrasjoner gjør det ekstra nervepirrende!

Min første leseløve er bøker for de aller yngste leserne. For dem som har lært bokstavene og kan lese litt.
FAKTA
Utgitt:
Forlag: Cappelen Damm
Innbinding: Innbundet
Språk: Norsk Bokmål
Sider: 50
ISBN: 9788202518196
Utgave: 1. utg.
Alder: Barn 6-9
Format: 24 x 17 cm
KATEGORIER:

Bla i alle kategorier

SERIE:
VURDERING
Gi vurdering
Les vurderinger