Rowleys dagbok
en supergod bestevenn : endelig min tur!
Jeff Kinney ; Jan Chr. Næss (Oversetter)
«Rowleys dagbok fanger opp det beste fra hovedserien og gir det en ekstra dybde.»
- Vår pris
- 254,-
- Spar
- 25,-
Veil. pris: 279,-
(Innbundet)
Leveringstid:
Sendes innen 1 virkedag
Veil. pris: 279,-
(Innbundet)
Leveringstid:
Sendes innen 1 virkedag
Rowley Jefferson er den alltid like blide, trofaste og tilstedeværende kompisen til Pingla, Greg Heffley. Greg har sin egen måte å se tingene på, og det er jo slettes ikke alltid Rowley kommer så heldig ut av hans historiefortelling. I denne boka har Greg "lånt" litt inspirasjon fra sin aller beste venn, og skrevet dagbok selv. Dette er altså Rowleys historie – men den handler ganske mye om Greg. Og Greg kommer ikke alltid så godt ut av Rowleys fortelling. For hvordan skal egentlig en bestevenn være?
Det er ikke alltid så lett å være bestevennen til Greg Heffley. Det skjer alltid mye rart, og ganske ofte er det Rowley det går utover – enten det går bra eller dårlig … Morsomt er det, i hvert fall!
Velkommen inn i det kjente og kjære universet til Jeff Kinney, bare denne gangen fra en litt annen synsvinkel, med litt annerledes tegninger, men med den samme fantastiske humoren og gjenkjennelsesgraden som har gjort Jeff Kinney til en av verdens absolutt mestselgende barnebokforfattere.
- FAKTA
-
Utgitt:
2019
Forlag: Gyldendal
Innbinding: Innbundet
Språk: Norsk Bokmål
Sider: 217
ISBN: 9788205526075
Utgave: 1. utg.
Orig.tittel: Diary of an awsome friendly kid
Alder: Barn 9-12
Format: 21 x 14 cm
Nr: 8147434
- KATEGORIER:
- SERIE:
- VURDERING
-
Gi vurdering
Les vurderinger