Min side Kundeservice Bli medlem

Nightingale Daughters

the heartwarming and emotional new historical novel, perfect for fans of Call the Midwife
131,-
Paperback
Sendes innen 7 virkedager

Logg inn for å se din bonus

Detaljer

Forlag
Penguin (Cornerstone)
Innbinding
Paperback
Språk
Engelsk
Sider
368
ISBN
9781804943687
Utgivelsesår
2023
Format
20 x 13 cm

Om forfatteren

Donna Douglas lives in York with her husband and family. When she is not busy writing, she is generally reading, watching Netflix documentaries or drinking cocktails. Sometimes all at the same time.

Medlemmers vurdering

Oppdag mer

Bøker som ligner på Nightingale Daughters:

Se flere

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv