Min side Kundeservice Bli medlem Slik virker medlemskapet

Eat, dance, love på studentkåken

Man kan bli helt skadet av å være student i Bergen. Det skjønner ferskis Isabella Gyldenskiold med det samme hun entrer Kåken til høylytte "Toga-Toga" -rop.
De hun bor sammen med, er mega-skadet. Fra kokke-Helene som ikke kan lage mat til eventyrgale Valemon og karate kid Hauk, eller til Maverick, verdens mest amerikanske surfer-dude. Les mer
150,-
Paperback
Sendes innen 1 virkedag

Logg inn for å se din bonus

Man kan bli helt skadet av å være student i Bergen. Det skjønner ferskis Isabella Gyldenskiold med det samme hun entrer Kåken til høylytte "Toga-Toga" -rop.
De hun bor sammen med, er mega-skadet. Fra kokke-Helene som ikke kan lage mat til eventyrgale Valemon og karate kid Hauk, eller til Maverick, verdens mest amerikanske surfer-dude. Det hjelper heller ikke at en internasjonal superstjerne har hoppet av kjendiskjøret og gjemt seg på Kåken. Eller at Isabella sin far stresser med å få henne hjem til Bærum igjen. Eller at moren hennes som ikke har gitt lyd fra seg siden Isa var baby, plutselig rører på seg i Italia.
På Kåken formes vennskap for livet. Her deles alt på godt, vondt og urkomisk, og til og med kjærligheten ligger på lur.

Detaljer

Forlag
Fair forlag
Innbinding
Paperback
Språk
Bokmål
Sider
309
ISBN
9788282970624
Utgave
1. utg.
Utgivelsesår
2021
Originaltittel
Eat, dance, love på studentkåken
Format
21 x 13 cm

Medlemmers vurdering

Oppdag mer

Bøker som ligner på Eat, dance, love på studentkåken:

Se flere

De som kjøpte denne kjøpte også:

Fri

Lea Ypi
Innbundet 
399,-

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv